top of page

Registrace

Jsme nadšeni, že ses rozhodl/a přidat k naší komunitě! 

Nyní tě provedu potřebnou registrací postavy hezky krok po kroku.  

Pokud i tak budeš mít nějaké dotazy, neváhej napsat někomu z Admin teamu na společný discord chat. 

Připravený/á? 

Person Writing
Následující text slouží pro orientaci a upřesnění údajů, které jsou potřeba k vyplnění registrace. Pokud si nebudete jisti, co do dané kolonky napsat, projděte si ho.  
Jestli máte ve všem jasno, můžete postoupit přímo k registraci.
 
Základní info o hráči: 
 
EMAIL: Váš e-mail pro případnou komunikaci mimo discord.  
VĚK A POHLAVÍ: Slouží především pro přehled. Naše RPG nedoporučujeme hráčům pod 15 let, ve hře se můžou vyskytovat násilné či sexuální témata. 
PŘEZDÍVKA: Přezdívka, kterou hodláte používat na discordu. 
 
Základní info o postavě:  

JMÉNO A PŘIJMENÍ POSTAVY: Zde vyplníte jméno Vaší postavy. Děj hry se odehrává ve Skotsku, proto na to dbejte a volte anglická/skotská jména a příjmení. Můžete se samozřejmě rozhodnout i pro postavu z jiné země, která se do Edinburgu přestěhovala nebo přijela studovat, v tom případě volte jméno vhodné k národnosti postavy. 
   
VĚK: Zde uvádíte věk postavy, nikoliv svůj. Při tvorbě postavy studenta univerzity mějte na paměti, že nesmí mít méně než 18 let, kdy se ve Skotsku běžně po střední škole nastupuje na univerzitu. 
 
POHLAVÍ: Pohlaví, případně gender Vaší postavy. 
 
 VÝŠKA: Výška postavy. Uvádějte v centimetrech. 
  
VÁHA: Váha Vaší postavy. Mějte na paměti základní BMI index. Vaše postava by neměla býti podvyživená, ani extrémně při těle, pokud tak nemá uvedeno v registraci. Snadno si optimálnost váhy můžete zkontrolovat zde
 
ORIENTACE: Sexuální orientace Vaší postavy. 
FC: Neboli face claim. Jedná se o jméno reálné osoby, nejčastěji nějaké celebrity, která propůjčí tvář Vaší postavě. Pokud nevíte, kde FC hledat, můžete zkusit třeba tento web. Také si zjistěte, zda Vámi vybrané FC již není některým hráčem používáno. Ve hře se vždy může vyskytovat pouze jedna postava s daným FC, pokud by se nemělo záměrně jednat o dvojčata. Zkontrolovat FC můžete na seznamu zde. 
 

PŮVOD: Město/stát, z kterého Vaše postava pochází. Není nijak omezeno, ale dbejte na etnikum Vašeho FC.  
 
DATUM NAROZENÍ: Datum narození Vaší postavy. Děj RPG se odehrává v reálném čase. Vaše postava tak bude postupně stárnout. Můžete si datum/věk vypočítat zde.
 
STUDIUM: V případě postavy studenta obor, který studuje. V případě dospělé osoby nejvyšší dosažené vzdělání. 
 
POVOLÁNÍ: Vyplňujte v případě dospělé osoby. V případě studenta je možné napsat případnou brigádu. Pokud jde o postavu, která nepracuje, políčko nevyplňujte. 
 
Charakteristika: 
  
CHARAKTER/POVAHA: Text by měl obsahovat alespoň 200 slov. Zde můžete popsat vzhled i povahu Vaší postavy. Pokud nevíte, jak se rozepsat, můžete zmínit například, zda je postava chytrá... Proč se věnuje svému oboru/zaměstnání? Jaký má vztah s rodinou/přáteli? Co jí vždy zvedne náladu? Co ji naopak dokáže rozčílit či rozesmutnit? Jaké je její nejoblíbenější sladkost? Možností je nespočet, věřím, že 200 slov dá nakonec dohromady každý. 
 
MINULOST: Měla by též obsahovat minimálně 200 slov. Můžete zde popsat historii postavy již od dětství. Kde se narodila, jaký má vztah s rodinou? Jak se dostala do Edinburgu? Co její milostná historie? Stalo se jí něco, co ji vážně poznamenalo? Určitě dáte dohromady aspoň onen minimální počet slov. 
 
ZAJÍMAVOSTI: Tuto kolonku vyplňovat nemusíte, pokud nechcete. Můžete zde ale uvést různé drobné zvláštnosti např.: jizvy, tetování, úchylky, zlozvyky apod.  
 
PROFILOVÁ FOTOGRAFIE: Odkaz na jednu hlavní fotografii. 
 
DOPLŇKOVÉ FOTOGRAFIE: Odkazy na 1-10 fotografií Vaší postavy. První se použije jako hlavní fotka na profilu, další patří do galerie postavy.
 
PÍSEŇ: Odkaz (nejlépe z youtube) na píseň, která Vám sedí k Vaší postavě. 
 
CITÁT: Nějaké rčení, text, který Vaši postavu vystihuje. Může jít o motivační citát, úryvek ze slov písně, anebo hlášku z filmu, atd. Volba je na Vás. 

bottom of page